هنگام اجاره خانه مبله چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

خانه های اجاره ای مبله یکی از انواع املاک و مستغلات است که توسط افرادی که شهرها را تغییر می دهند ، خانه های خود را برای تحصیل اجاره می دهند یا به طور مستمر خانه تغییر می دهند ترجیح می دهند. چند قدم وجود دارد که این افراد باید در هنگام تصمیم گیری در مورد خانه مبله برای سکونت در نظر بگیرند.

چه مواردی باید یاد گرفته شود
مفید است که دریابید آیا مواردی وجود دارد که در طول دوره زندگی در خانه مورد نیاز باشد. اگرچه کالاهای سفید مانند ماشین لباسشویی و یخچال وجود دارد ، اما وسایل کوچک مانند چنگال و قاشق های استفاده شده در آشپزخانه ممکن است در دسترس نباشد. وقتی آموخت که کدام وسایل در خانه مبله وجود دارد ، می توان موارد گمشده را قبل از حرکت تهیه کرد.

افرادی که آپارتمان مبله را برای اجاره ترجیح می دهند ممکن است با توجه به نیاز خود اقلام مختلفی داشته باشند. اگر شخصی که خانه را اجاره می کند دانشجو باشد ، ممکن است به کتابخانه ، خانواده ای با فرزندان به تختخواب کودک و کارگر به میز نیاز داشته باشد. به همین دلیل ، با در نظر گرفتن انتظارات شخصی ، می توان از مالک املاک و مستغلات اطلاعاتی در مورد وسایل خانه به دست آورد.

موقعیت خانه باید ارزیابی شود
می توان با ارزیابی مجاورت خانه با مکان های مورد نظر برای دسترسی ، تصمیم به اجاره خانه گرفت. افرادی که می خواهند خانه مبله اجاره کنند زیرا به دلیل کار مکرر خانه عوض می کنند ، می توانند نزدیکی به محل کار یا محل حمل و نقل عمومی را ارزیابی کنند. افرادی که خانه اجاره ای مبله نزدیک دانشگاه را ترجیح می دهند نیز می توانند وجود فرصت های اجتماعی را در نظر بگیرند. مجاورت موقعیت املاک و مستغلات با مکانهایی مانند بازار و داروخانه هایی که ممکن است به طور معمول مورد نیاز باشد نیز می تواند در نظر گرفته شود.

لوله کشی آپارتمان باید بررسی شود

باید بررسی شود که آیا نقصی در تأسیسات برق ، آب یا گاز طبیعی خانه مبله برای اجاره وجود دارد. قبل از انتقال به خانه ، می توان با اطلاع رسانی به مالک املاک و مستغلات ، این خرابی ها را برطرف کرد. بنابراین می توان یک فرایند زندگی راحت را پس از استقرار در خانه سپری کرد. در صورت مشاهده هرگونه نقص پس از اجاره خانه ، می توان تعمیر را توسط مستأجر انجام داد و هزینه ها را از اجاره کسر کرد. برای داشتن اطلاعات دقیق در مورد هزینه هایی که مستاجر می تواند از اجاره کسر کند ، ” هزینه های کسر کننده چیست؟” می توانید مقاله ما را بخوانید.

به قرارداد اجاره توجه کنید
قرارداد اجاره از سه قسمت تشکیل شده است. در قسمت اول ، اطلاعاتی مانند مستأجر و صاحب ملک ، قیمت اجاره ، نرخ افزایش اجاره و مدت اجاره گنجانده شده است. در قسمت دوم ، اطلاعات ثابت دریافت شده توسط مستاجر وجود دارد. در قسمت سوم ، شرایط ویژه ای برای اجاره وجود دارد.

درج اطلاعات دقیق درباره اقلام موجود در خانه در “اعلامیه وسایل تحویل داده شده همراه با مورد اجاره ای” در قسمت دوم قرارداد اجاره مفید خواهد بود. وقتی قرارداد اجاره منقضی می شود و مستاجر خانه را تحویل می دهد ، می توان این بیانیه را برای بررسی کمبودی در خانه اعمال کرد. شرایط اضافی توافق شده توسط مستأجر و صاحب املاک و مستغلات را می توان به بخش سوم اضافه کرد که در آن شرایط ویژه ای مشخص شده است.

پیام بگذارید