موزه هنر مدرن استانبول ؛ برای طرفداران هنر مدرن

2مرداد 1400
0 نظر
فروش واحد در استانبول

با توجه به اینکه استانبول فقط به گشت و گذار در تاریخی نیست ، این گالری هنری کاملاً دقیق مجموعه گسترده ای از هنرهای مدرن ترکیه را با یک تقویم دائمی در معرض نمایش میگذارد.
موزه مدرن استانبول میزبان هنرمندان محلی و بین المللی در طول سال است. این تقریباً بهترین مکان در شهر است تا انگشت خود را روی نبض صحنه هنر معاصر ترکیه بکشید. این گالری ها به طور موقت در ساختمان تاریخی بی اوغلو میزبانی می شوند در حالی که منتظر تکمیل خانه دائمی جدید این موزه هنر در محله کارکوی هستند.

موزه مدرن استانبول:

در طول یک دهه گذشته ، استانبول به عنوان یکی از قطب های جهانی هنر معاصر شناخته شده است. صدها گالری برای نمایش آثار هزاران هنرمند با استعداد محلی ، که خود را با آرامی از رسانه ها ابراز می کنند ، باز کرده اند. از ابتدای این رخداد می توان به تأسیس موزه هنرهای مدرن استانبول پی برد. از سال 2004 افتتاح شد ، این نخستین موزه خصوصی ترکیه بود که میزبان نمایشگاه های هنری مدرن و معاصر بود.

نمایشگاه دائمی: گذشته و آینده

بازدید از موزه مدرن استانبول برای دوستداران فرهنگ و یا هر بازدید کننده در یک تور هنری ضروری است. این نمایشگاه دائمی در طبقه ورودی با عنوان گذشته و آینده ، تاریخ هنر مدرن ترکیه ، از تأسیس جمهوری ، درست تا امروز و به بعد تا آینده هنر معاصر استانبول را بررسی می کند. علاوه بر این نمایشگاه جامع دائمی ، این موزه میزبان نمایشگاه های عکاسی ، جشنواره های فیلم و سایر نمایشگاه های انفرادی و گروهی موقتی است که مرزها را تحت فشار قرار داده و هنرمندان را از سراسر جهان گرد هم می آورد.

چه چیز دیگری در استانبول مدرن وجود دارد؟

موزه در سواحل بسفر واقع شده است و دارای نمای خیره کننده ای در سراسر تنگه تا آسیا است که می توانید از کافه و رستوران مدرن استانبول که دارای منوی بین المللی مناسب و نوشیدنی ها است ، بهترین لذت را ببرید.بسیاری از آثار هنری مدرن استانبول را می توان به صورت پوستر در فروشگاه مدرن استانبول بازتولید کرد. همچنین طیف گسترده ای از اشیاء طراحی وجود دارد ، از جواهرات گرفته تا تی شرت ها تا روکش های آیفون که هدایا و سوغاتی های بی نظیری را تهیه می کنند.

در سینما می تواند از تماشای فیلم های arthouse در سینمای مدرن استانبول لذت ببرد. مشاهده در قیمت بلیط ورودی گنجانده شده است و می توان آن را به طور جداگانه با قیمت 9TL خریداری کرد.کتابخانه مدرن استانبول مجموعه گسترده ای از حدود 9000 کتاب و 29 اشتراک مشترک دوره ای ملی و بین المللی ، متخصص در هنر ترکی و موضوعات مرتبط است.(استانبول مدرن بخشی از مؤسسه فرهنگی Google است)

چگونه به استانبول مدرن برسیم؟

با یک تراموا به Tophane بروید ، از آنجا که دو دقیقه پیاده روی است. از طرف دیگر ، اگر از خیابان استقلال استانبول می آیید ، به میدان گالاتسرای و به پایین تپه بروید. این موزه در طول جاده است.

زمان افتتاح استانبول مدرن چیست؟

این موزه سه شنبه – یکشنبه از 10 صبح – 6 بعدازظهر (تا ساعت 8 عصر پنج شنبه ها) افتتاح شده است. هزینه ورودی 25 لیر ترکیه است

پیام بگذارید