مرکز خرید کپسیتی استانبول

1مرداد 1400
0 نظر
خرید خانه در استانبول

مرکز خرید کپسیتی از معدود مراکز خرید استانبول است که ظاهر مدرن و بی نظیر آن اولین چیزی است که چشم همه را به سمت خود جلب می کند. مرکز خرید کپسیتی با مساحتی نزدیک به 133 هزار متر مربع، جزء بزرگترین مراکز خرید استانبول به حساب می آید.
در کنار ظاهر زیبای کپسیتی، هنگامی که وارد مرکز خرید می شوید با انواع برندهای محبوب دنیا در زمینه پوشاک و برخی از لوازم خانگی، الکترونیک و غیره روبرو خواهید شد که اکثراً قیمت های بالایی دارند. این مرکز خرید نزدیک به 200 فروشگاه داشته و به طور کلی، بیش از 220 برند محبوب دنیا در مرکز خرید کپسیتی شعبه دارند. اگر در سفر به استانبول از وسایل نقلیه شخصی استفاده می کنید و قصد دارید از مرکز خرید کپسیتی بازدید کنید خوب است بدانید این مرکز خرید پارکینگ مدرن و بزرگی دارد که ظرفیت آن بالای 2500 خودرو می باشد لذا بابت جای پارک مشکلی نخواهید داشت.
اما تمام وسعت این مرکز خرید بزرگ به فروشگاه ها ختم نمی شود. در قسمت های مختلف مرکز خرید امکانات و خدمات رفاهی قرار دارد که شامل جایگاه شارژ کردن دستگاه های الکترونیکی، اتاق بازی برای کودکان، سالن انتظار و غیره هستند. همچنین 9 سالن سینما در مرکز خرید وجود دارد که روی هم نزدیک به 1500 صندلی داشته و انواع فیلم های روز دنیای هالیوود و فیلم های ترکی در آن ها پخش می شود. در کنار این امکانات و خدمات، رستوران ها و کافه های مختلفی هم در مرکز خرید وجود دارد که بعد از یک خرید طولانی، جهت رفع خستگی می توانند گزینه ایده آلی باشند.

اگر قصد دارید از مرکز خرید کپسیتی بازدید کنید خوب است بدانید این مرکز خرید در منطقه معروف باکیرکوی قرار داشته و در محله آتاکوی، خیابان فیشخانه و پلاک 7 واقع شده است. همچنین ساعت کاری مرکز خرید همه روزه از ساعت 10:00 الی 22:00 می باشد.

پیام بگذارید