مرکز خرید مارمارا فروم استانبول

1مرداد 1400
0 نظر
خرید خانه در استانبول

مرکز خرید مارمارا فروم هم در محله باکیرکوی ترکیه، یکی از زیباترین و بزرگ‌ترین مراکز خرید استانبول است. در محیط ۳۷۵ هزار متر مربعی این مجموعهدر سه طبقه، حدود ۳۰۰ برند معتبر ترکیه و جهان اجناس خود را عرضه می‌کنند. از برترین برندهای جواهرات تا پوشاک زنانه و مردانه، لوازم خانگی و… همه را می‌توانید در این مجموعه بیابید. خیابان کودکان این مجموعه، مارمارا فروم را به بهشتی برای کودکان تبدیل می‌کند. خیابانی که برندهای معتبر، انواع لوازم مورد نیاز کودکان از لباس تا اسباب‌بازی و هر آنچه کودکان بخواهند عرضه می‌کنند. در این خیابان امکانات زیادی هم برای بازی بچه‌ها وجود دارد.
این مرکز خرید استانبول است. در طبقه دوم مارمارا فروم، فودکورت این مجموعه با ۶۰ برند برتر جهان وجود دارد که هر آنچه دلتان بخواهد می‌توانید تهیه و نوش جان کنید. در همین طبقه یک صرافی هم برای تبدیل پول‌هایتان وجود دارد. اولین شعبه هایپرمارکت کارفورزا هم در مارمارا فروم ، هر آنچه بخواهید به شما عرضه می‌کند. یک محوطه سرگرمی بزرگ هم مارمارا فروم را به یکی از سرگرم‌کننده‌ترین مراکز خرید استانبول تبدیل می‌کند. سالن بولینگ، شهربازی و سالن ورزشی از بخش‌های این محوطه است. اگر هم اهل هنرید، ۱۳ سالن سینما و تئاتر این مجموعه، پاسخگوی نیاز شماست.

پارکینگ، مسجد، ویلچیر و چرخ‌های مخصوص کودکان، دسترسی به اینترنت و دفتر امانات از دیگر امکاناتی است که در مارمارا فروم انتظارتان را می‌کشد. راستی، اگر دلتان می‌خواهد لذت روزتان تکمیل شود، به فضای باز طبقه بالا بروید و منظره شاهکار دریای مرمره را از دور تماشا کنید. این مجموعه از ۱۰ صبح تا ۱۱ شب در روزهای عادی و از ۳ تا ۷ بعد از ظهر در یکشنبه‌ها آماده خدمت‌رسانی به شماست.

پیام بگذارید