مرکز خرید فروم استانبول

1مرداد 1400
0 نظر
خرید خانه در استانبول

یکی از محبوب‌ترین مراکز خرید در استانبول، فُروم استانبول (Forum Istanbul) است. مرکز خرید فروم موفق به کسب نشان استاندارد ایزو 14001 در میان مراکز معتبر خرید ترک شده. مغازه‌های بسیار شیک مرکز خرید فروم استانبول و نوع معماری آن بر جذابیتش اضافه کرده است. وسعت فروم بسیار زیاد است و معمولا یک روزه نمی توان گشت این مرکز خرید را تمام کرد. در مرکز خرید فروم استانبول می‌توانید انواع پوشاک زنانه و مردانه در برندهای مختلف را پیدا کنید. معمولا برندهایی که در مرکز خرید فروم شعبه دارند نسبت به شعبه های دیگرشان تکمیل‌تر هستند و ممکن است مدل شلوار و پیراهنی را که در مغازه‌های دیگر همان برند پیدا نکردید در شعبه فروم پیدا کنید
چرا مرکز خرید فروم استانبول را انتخاب کنیم؟
مهمترین دلیل انتخاب مرکز خرید فروم استانبول برای گشت خرید در استانبول وسعت این مرکز خرید و تکمیل بودن آن از هر نظر است. در فروم استانبول می‌توانید از حدود 290 برند مختلف دیدن کنید و گزینه‌های زیادی برای انتخاب دارید از رنگ‌های مختلف لباس گرفته تا طرح‌های جذاب و متنوع. علاوه بر پوشاک برندهای معتبری در صنعت لوازم خانگی مانند ایکیا هم در فروم استانبول فعال هستند. یکی از قسمت‌های جذاب فروم استانبول به خصوص برای علاقه‌مندان به ورزش و طبیعتگردی، شعبه دکتلون است. فروشگاه دکتلون در مرکز خرید فروم یکی از مجهزترین‌هاست؛ دیدن این شعبه دکتلون را از دست ندهید.

در فروم، رستوران و کافی‌شاپ هست پس برای خستگی در کردن نگرانی ندارید. نوشیدن یک فنجان قهوه ترک در یکی از کافی‌شاپ‌های مرکز خرید فروم را حتما توصیه می‌کنیم. رستوران‌های این مرکز خرید تنوع زیادی دارند..

از آنجایی که مرکز خرید فروم استانبول بزرگترین مرکز خرید در ترکیه و اروپاست، نمی‌توان در یک روز از تمام مغازه‌های آن و امکانات تفریحی‌اش دیدن کرد.

پیام بگذارید