مرکز خرید توریم

1مرداد 1400
0 نظر
خرید خانه در استانبول

مرکز خرید توریم استانبول
مرکز خرید توریم در شهر استانبول در سال 2010 راه اندازی شد. این مرکز بزرگترین مرکز تفریحی ترکیه را در خود جای داده است. مرکز خرید توریم یک برج تفریحی گردشی با نام لوناپارک دارد که 27 متر ارتفاع دارد. در تمامی فصل سال در این مرکز امکانات سرگرمی به راه است. از جمله این سرگرمی ها می توان به ورزشهای زمستانی کوهنوری در کوه داغ دیرمانیشی، اسکی، 3 سکوی پرتاب به ارتفاع ۷۰ متر، آموزش اسکی و مرکز بازیهای برفی اشاره کرد. مرکز خرید توریم در ماه بیش از 1 میلیون بازدید کننده است. امکانات بازار خرید نیز شامل پارکینگ، اینترنت بی سیم، اتاق پزشکی، آمبولانس، اتاق کودک و فضای باز برای فعالیت های فرهنگی و هنری است.
این مرکز بازار هدفی برای بیش از ۱ میلیون بازدید کننده در هر ماه است و برای ۲،۰۰۰ نفر شغل ایجاد نموده است.

مرکز خرید توریوم همچنین با عنوان یک مرکز اجتماعی و فرهنگی با مفهوم، معماری، مرکز خرید در فضای باز، فعالیت فرهنگی و هنری و فرصت های سرگرمی ایجاد شده است.
مرکز خرید توریم همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ساعت ۱۱ شب برای بازدید از فروشگاه ها و رستوران های با کیفیت باز می‌باشد. قبل از بازدید از این مرکز خرید حتما از ساعت شلوغی و خلوتی آن اطمینان حاصل کسب کنید تا دچار مشکل نشوید. شلوغ ترین روز بازدید از این مرکز خرید بزرگ و زیبا، یک شنبه ها می‌باشد و شلوغ ترین ساعت آن از ساعت ۳ بعد از ظهر تا ۷ شب می‌باشد.

پیام بگذارید