مرکز خرید آکوا فلوریا

1مرداد 1400
0 نظر
فروش خانه در استانبول

آکوا فلوریا مجموعه ای شکیل در کنار ساحل و در نزدیکی فرودگاه است که مجموعه‌ مطلوبی از برندهای روز دنیا و فود کورتی با ویوی فوق العاده را در خود دارد. این مجموعه گرچه با مرکز شهر فاصله زیادی دارد، اما یکی از بهترین ها محسوب می شود و بنابراین ارزش آن را دارد که در روز رفت به استانبول یا روز برگشت سری هم به این مرکز خرید بزنید. آکوا فلوریا در کل ۴۵.۰۰۰ متر مربع وسعت دارد که در آن آمفی تئاتری روباز با گنجایش ۹۰۰ نفر، ۱۱ سالن سینما با گنجایش ۱۲۸۰ نفر، فضایی برای پیاده روی با مساحت ۵۲.۰۰۰ متر مربع و در نهایت فضایی اختصاصی جهت خرید با وسعت ۱۳.۰۰۰ متر مربع وجود دارد.

از دیگر مواردی که مرکز خرید آکوا فلوریا را خاص می کند، وجود آکواریوم استانبول، بزرگترین آکواریوم موضوعی دنیا در این مجموعه است. آکواریوم استانبول ۱۷ بخش مختلف و هیجان انگیز دارد که نمونه ای از نواحی جغرافیایی مختلف در دنیا هستند و در طی سفری زمینی، شما را از دریای سیاه در میان آسیا و اروپا، به سمت اقیانوس آرام پیش می برند.
هرچند آکوا فلوریا به اسم یک مرکز خرید است، ولی همه برای خرید به آن‌جا نمی‌آیند. بعضی‌ها آمده‌اند از آکواریوم استانبول دیدن کنند. بعضی برای سینما آمده‌اند، گروهی هم برای خوردن غذا در طبقه پنجم.

شاید کنسرتی در آمفی تئاتر روباز مرکز خرید آکوا فلوریا در حال برگزاری است و تماشاگران زیادی روی نیمکت‌های چوبی آن نشسته‌اند. تعداد زیادی هم آمده‌اند که آمده باشند.

مرکز خرید آکوا فلوریا یکی از معروف‌ترین مراکز خرید استانبول است.

البته سه طبقه این مرکز خرید را فقط فروشگاه‌ها و مغازه‌های مختلف پر کرده‌اند.

مغازه‌های پوشاک، کیف و کفش، کتابفروشی، اسباب بازی، لوازم خانگی، شیرینی فروشی و…
چیزی که این مرکز خرید را از سایر مراکز خرید استانبول برجسته می‌کند، آکواریوم استانبول است.

پیام بگذارید