منطقه بایرام پاشا استانبول

1تیر 1401
0 نظر
منطقه بایرام پاشا استانبول

منطقه بایرام پاشا استانبول یکی از مناطق اروپایی شهر استانبول است که این منطقه از شمال با منطقه قاضی عثمان پاشا از شرق با منطقه ایوب سلطان و از جنوب با زیتون بورنو و از غرب با منطقه اسنلر همسایه است.بایرام پاشا (ترکی استانبولی: Bayrampaşa‎) طبق آخرین سرشماری به سال ۲۰۱۲ میلادی این ناحیه ۲۶۹٬۷۷۴ نفر جمعیت دارد البته این جمعیت در سال های اخیر رشد چشم گیری داشته است و این موضع هم طبیعی است. این منطقه از استانبول لقب های بسیاری را دارد مانند قلب تپنده استانبول، محله قدیمی و با تمدن، یا منطقه آرام سکونتی که جایگاه ویژه ای در میان ترک ها دارد.

موقعیت جغرافیایی منطقه بایرام پاشا در استانبول

همان طور که در ابتدا عنوان کردیم این منطقه در بخش اروپایی و آرام استانبول قرار دارد و از این رو باید منطقه مناسبی برای خرید ملک باشد. منطقه بایرام پاشا با مناطقی مانند قاضی عثمان پاشا، اسنلر، ایوب، زیتون بورنو احاطه شده است و همین مرکزیت آن این منطقه را تبدیل به قلب تپنده استانبول کرده است.

 

بایرام پاشا استانبول کجاست؟

 

خرید ملک در بایرام پاشا استانبول

خرید ملک در استانبول ترکیه برای آنهایی که به دنبال یک ملک زیبا و با امکانات هست و قصد دارند به بخش بزرگی از استانبول دسترسی داشته باشند ما بایرام پاشارا پیشنهاد میکنیم چرا که این منطقه نزدیک به مهمترین مناطق استانبول است و در بخش قبل هم به آن اشاره کردیم. نوع بافت این منطقه به آنهایی که قصد زندگی در یک منطقه آرام و خانوادگی دارند مناسب است و از یک سیستم حمل و نقل و زیر ساخت قوی بهره میبرد. اکثر ساکنین این منطقه را مسلمانان بوسنی تشکیل میدهند. در یک کلام قیمت مسکن و اجاره مسکن در بایرام پاشا نسبت به دیگر مناطق اروپایی استانبول مناسب تر است.

مزایای خرید ملک در بایرام پاشا چیست؟

  • محله‌های زیبا و بلوک‌های آپارتمانی مدرن با خدمات کامل
  • این منطقه پر از پروژه های صنعتی برجسته است.
  • در دسترس بودن بسیاری از مراکز خرید محبوب
  • داشتن یک گره حمل و نقل مهم
  • نزدیکی منطقه به بزرگترین ترمینال اتوبوس ترکیه
  • در دسترس بودن بیمارستان ها و دانشگاه ها
  • نزدیک به بسیاری از مناطق مهم استانبول
  • بایرامپاشا تا فرودگاه بین المللی استانبول 38 کیلومتر فاصله دارد
  • بایرامپاشا تا فرودگاه بین المللی سابیها گوکچن 53 کیلومتر فاصله دارد.

بهترین مکان ها در بایرام پاشا کجاست؟

این منطقه به دلیل تراکم بالای جمعیتی قدیمی بودن خود دارای چندین مرکز خرید و توریستی است که هرساله بسیاری از آنها دیدن میکنند و ما به شما این منطقه را پیشنهاد میکنیم. این منطقه از تعدادی بازار تجاری بزرگ مانند مرکز خرید مترو و همچنین بسیاری از مراکز خرید معروف برخوردار است که از مهمترین آنها می توان به مرکز خرید استانبول فروم، اکسیس استانبول و مرکز مگا اشاره کرد. در ادامه چند مکان مهم این منطقه را برای شما معرفی میکنیم.

مرکز خرید فروم استانبول

این مرکز خرید یکی از بزرگترین مراکز خرید استانبول است که در سال 2009 افتتاح شد و نزدیک به 300 مغازه برای محبوب ترین برندهای داخلی و جهانی ترکیه دارد و یکی از محبوب ترین مراکز خرید برای ساکنان استانبول است.

فروشگاه جهانی IKEA

این فروشگاه در زمینه فروش مبلمان منزل تخصص دارد که به شما امکان می دهد تمام اقلام منزل خود را با قیمت ها و پیشنهادات رقابتی خریداری کنید.

صبری اکپینار استانبول

یکی از زیباترین پارک های استانبول، که اولین راه فرار برای ساکنان منطقه بایرامپاشا است، زیرا مجموعه ای از امکانات برای بازدیدکنندگانی که در تعطیلات به دنبال لذت هستند مانند زمین بازی کودکان، میزهای غذاخوری، مسیرهای پیاده روی و زمین های ورزشی وجود دارد.

مدارس و دانشگاه ها در بایرامپاشا

منطقه بایرام پاشا استانبول شامل بسیاری از مؤسسات آموزشی، از جمله مدارس، مؤسسات و دانشگاه ها است. فرآیند آموزشی شامل مراحل (مهدکودک، ابتدایی و مقدماتی) است و به مدارس دولتی و خصوصی تقسیم می شود. یکی از معروف ترین دانشگاه ها، دانشگاه فنی یلدیز (Yildiz Teknik Universitesi) است که در سال 1911 تأسیس شد، این دانشگاه قدیمی و مهمی است که به تدریس علوم فنی و تخصص در علوم مهندسی می پردازد و زبان تدریس آن ترکی و انگلیسی است.

بیمارستان ها و خدمات بهداشتی در بایرامپاسا

بایرام پاشا Bayrampaşa‎ بسیاری از بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی دولتی و خصوصی را پوشش می‌دهد که خدمات پزشکی جامع و متنوعی را به ساکنان ارائه می‌دهند، که معروف‌ترین آن‌ها بیمارستان دولتی Devlet Hastanesi است، این بیمارستان دارای اکثر بخش‌ها و تخصص‌ها و همچنین کلینیک‌های سرپایی است.

مزایای سرمایه گذاری در بایرامپاشا استانبول

وجود شرکت های صنعتی کوچک و بازارهای تجاری بزرگ، بایرامپاشا را در کانون توجه سرمایه گذاران ترک و خارجی قرار داده است. از آنجایی که این مکان محل ثبات طبقات مختلف است، بلوک‌های آپارتمانی مدرن مجلل وجود دارد که با محله‌های پرطرفدار قدیمی در هم آمیخته شده‌اند و به همه فرصت سرمایه‌گذاری جامع از نظر قیمت می‌دهند.

پیام بگذارید