منطقه باغجیلار استانبول

31خرداد 1401
0 نظر
منطقه باغجیلار استانبول

منطقه باغجیلار استانبول (Bagcilar ) یکی از مهمترین مناطق مسکونی در این شهر است که از نظر اداری وابسته به شهرداری باکرکوی در سمت اروپایی استانبول است. شهرداری Bagcilar استانبول یک موقعیت استراتژیک متمایز در این شهر و کشور دارد، واقع در بزرگراه E80، که یکی از جاده های اصلی از Edirne به آنکارا است. باغجیلار این مزیت را دارد که مسیر اصلی به Basin Ekspres است و همچنین محبوب ترین منطقه سرمایه گذاری  و خرید ملک در استانبول نیز لقب گرفته است.

باغجیلار استانبول یک منطقه به سرعت در حال توسعه در بخش اروپایی استانبول است و طبق گزارش های بدست آماده از TURKSTAT در سال 2019، جمعیت 745125 نفر را برای این شهر در نظر گرفتند که این درصد شامل 378.676 مرد، 50.82 درصد و 336.449 زن، 49.18 درصد است. باگجیلار استانبول مساحتی به وسعت تقریبی 22 کیلومتر را شامل می شود که از 22 محله تشکیل شده است که معروف ترین آنها گونسلی، محمودبی، هریت، کمال پاسا، کرازلی و فاتح است. در باگجیلار که یکی از مهم ترین مراکز تجاری و صنعتی استانبول است، تنوع زیادی از صنایع نساجی، مواد غذایی، صنایع فلزی، روزنامه نگاری، کارگاه های کوچک و بزرگ و مراکز تجاری و بازرگانی در آن وجود دارد.

مزایای زندگی در باغجیلار استانبول

یکی از مهمترین مزیت های زندگی در باغجیلار استانبول موقعیت جغرافیایی استراتژیک این منطقه است که در مسیر جاده بسین اکسپرس واقع شده است که فعال ترین منطقه سرمایه گذاری در استانبول اروپایی است. این واقعیت که این منطقه در تقاطع جاده های اصلی 80 و E5 در استانبول قرار دارد، یکی از مهمترین مزیت هایی است که مسکن در منطقه باعجیلار استانبول را به نقطه عطفی در زندگی شما تبدیل می کند. علاوه بر این، نزدیکی این منطقه از استانبول به مناطق مرکزی است و به نوعی همه چیز را در اختیار شما قرار میدهد مانند دسترسی ها و استفاده راحت از تمام خدمات حمل و نقل عمومی در این شهر.

زیباترین مکان های منطقه باغجیلار استانبول

در باغجیلار مکان های توریستی زیادی وجود دارد که بسیاری از مردم محلی یا افراد خارج از کشور دوست دارند از آنها دیدن کنند. برخی از این مکان ها به شرح زیر است:

 • میدان باگ‌جیلار استانبول یکی از مکان‌های گردشگری این منطقه است که موقعیت مرکزی مهمی را در قلب منطقه به خود اختصاص داده و یکی از مکان‌هایی است که اهالی باغجیلار از آن دیدن می‌کنند.
 • سمت پارک معروف میدان Bagcilar، یکی از بهترین مناطق پیاده‌روی است که از کافه‌ها، رستوران‌ها و مغازه‌ها در سمت راست و چپ تشکیل شده است و مکانی بسیار شلوغ، به خصوص در عصرها و آخر هفته‌هاست
 • موزه خودروهای کلاسیک Mehmet Arsay
 • غار یاریمبورگاز که از سال 2001 به عنوان یک سایت طبیعی باستان شناسی درجه یک اعلام شده است
 • Kasikci Han که قدمت آن به امپراتوری عثمانی برمی‌گردد، یکی از بناهای تاریخی برجسته در منطقه Bagcilar استانبول است.
 • فواره کاسیکچی استانبول
 • یکی از به یاد ماندنی ترین مکان های باغجیلار، کاخ عثمانی است که در سال 2011 به بهره برداری رسید، ساختمانی سه طبقه. این کاخ که معماری عثمانی را در ظاهر بیرونی خود منعکس می کند.
 • در میان برجسته ترین نقاط توریستی در منطقه Bagcilar، موزه پیروزی چاناک قلعه یک مکان برجسته در منطقه 15 جولای قرار دارد. این موزه که می توانید به صورت رایگان از آن بازدید کنید به یاد سربازانی که در جنگ چاناق قلعه به شهادت رسیدند افتتاح شده است. بخش هایی از جنگ استقلال نیز ارائه شده است.
 • یکی از مهم ترین بناهای تاریخی که ارزش دیدن در باغجیلار را دارد، پل تاووکلو است، پل تاریخی که از تراش سنگ ساخته شده است. با آثار سنگی عمده ساخته شده است.
 • باغ Castna که منطقه وسیعی در محله یاووز سلیم را اشغال کرده است و می توانید از کاملیا، آبشارها، مناطق پیاده روی و باربیکیو در این پارک لذت ببرید. همچنین فرصت های پیک نیک رایگان برای خانواده ها وجود دارد، صدها درخت و مکان های نشیمن در پارک، که شامل زمین های بازی و تجهیزات ورزشی برای کودکان نیز می شود.
 • اگرچه ساختمان های تاریخی و مکان های توریستی کمی وجود دارد که می توانید در اینجا پیدا کنید. با این حال، می‌توانید از مراکز خرید، پارک‌های عمومی، زمین‌های بازی کودکان، موزه‌ها و امکانات اجتماعی، سینمای هشت بعدی، افلاک‌نما، مراکز فرهنگی و هنری در باغجیلار دیدن کنید.

مدارس و دانشگاه ها در Bagcilar استانبول

شهرداری باغجیلار استانبول در حال ساخت مدارس زیادی با پتانسیل مادی است هرچند که مدارسی نیز با کمک بازرگانان نیکوکار ساخته شده اند که حمایت قابل توجهی از آموزش و پرورش دارند. شهرداری باغجیلار با هدف ارائه آموزش به دانش آموزان در کلاس های نمونه و ایجاد فرصت‌های مناسب برای استفاده دانش آموزان از فرصت های فناوری است. با بهترین تکنیک های آموزشی ارائه شده، از طریق استفاده از کامپیوتر و نمایشگر در هر ترم و در کلیه مدارس دولتی و خصوصی. دانش آموزان 1/5 درصد از جمعیت منطقه را تشکیل می دهند و همچنین تعداد زیادی از مدارس عربی و بین المللی در استانبول وجود دارد. خدمات آموزشی برای دانش آموزان به زبان عربی و انگلیسی مانند مدرسه سفیر، مدرسه دانش و مدرسه یاس.

زیرساخت و حمل و نقل و مترو در باغجیلار استانبول

Bagcilar شبکه عظیمی از مسافران را دارد که با سیستم حمل و نقل خود شما را به جایی که می خواهید در استانبول می رساند، از خطوط مترو، تراموا و خطوط اتوبوس عمومی، و همچنین تاکسی های دلمو و تاکسی های عمومی.

اگر می خواهید به منطقه باگجیلار مترو برسید، می توانید از خط M1B Yeni Kabi-Kerazli استفاده کنید.

این خط از Yenikapi از طریق Aksaray، Bayrampasa، Kocatepe، Esenler و Bagcilar می‌گذرد و دسترسی به Kerazlitepe را فراهم می‌کند.

خطوط اتوبوس عمومی که از طریق آنها می‌توانید به باغجیلار برسید به شرح زیر است:

92B، HT1، HT10، 337، HT11، 76O، 92Ş، HT12، 92T، 78، 97، 141A، 78C، 141M، 97E، 78M، 97G، 97GE، 97M، 97M، 49، 97، 97، 97، 97، 4، 4، 4، 59 98A، 98C، 98D، 98E، 146B، 98İ، 98K، 98M، 36CY، 303B، 146M، 146T، 85T، 98Y، 31Y، 89A

یکی از سریع ترین گزینه های حمل و نقل برای رسیدن به Bagcilar خط تراموا T1 است.

مراکز خرید در باغجیلار استانبول

Bagcilar یکی از مهم ترین مناطقی است که می توانید برای خرید انتخاب کنید، ویژگی های گردشگری و موقعیت مکانی آن باعث شده است تا این منطقه تبدیل به یک مکان ایده آل برای خرید شود. مرکز خرید Gunesli در یکی از برجسته ترین محله ها در این منطقه ایجاد شده است، این مرکز خرید به شما امکان می دهد به هر چیزی که ممکن است در زندگی مدرن نیاز داشته باشید دسترسی داشته باشید. در عین حال می توانید از برندهای داخلی و خارجی با طراحی شیک و مدرن خرید کنید و همچنین در رستوران ها و کافه ها بنشینید و در سینماهای هشت بعدی به تماشای فیلم بپردازید.

یکی از پربازدیدترین مراکز خرید در Bagcilar، پریز برق 212 استانبول در Mahmutbey است که بین ساعت 10:00 تا 22:00 پذیرای بازدیدکنندگان است. در مرکز خرید 212 استانبول پاور اتلت، یکی از بزرگترین مراکز خرید منطقه، فروشگاه هایی وجود دارد که محبوب ترین برندهای داخلی و خارجی را می فروشند. همچنین فعالیت ها و رویدادهای مختلفی برای کودکان و بزرگسالان وجود دارد که می توانید به خرید، غذاخوری، سینما و فعالیت های مختلف بروید.

مزایای سرمایه گذاری در باغجیلار

سرمایه گذاری در منطقه باگجیلار استانبول با توجه به تعداد زیادی پروژه های ملکی در حال راه اندازی در نقاط مختلف منطقه و وجود متجمع های مسکونی نوساز و همچنین تقاضای بالای خرید ملک در این منطقه از استانبول این امکان را میدهد تا سرمایه گذاران سود مناسبی را بدست آورند. این منطقه دارای سرمایه گذاری با ارزش بالایی است، به عنوان مثال در نزدیکی جاده Basin Ekspres که دارای تعداد زیادی از مجمع ها و برج های تجاری و مسکونی بسیار وجود دارد و با  قرار گرفتن این منطقه در این مسیر باعث شده است تا برای سرمایه گذاران ارزشمند است. این دلایل، Bagcilar را به یک هدف سرمایه گذاری در املاک استانبول و دروازه ای برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در منطقه تبدیل می کند.

مزایای خرید ملک در باغجیلار استانبول

وجود مراکز خرید متعدد، مجاورت با مرکز شهر، موقعیت جغرافیایی استراتژیک و پروژه های بزرگ املاک و مستغلات بسیاری از شرکت های ساختمانی از جمله مهم ترین ویژگی هایی است که خرید ملک در منطقه باگجیلار استانبول را به یکی از گزینه های ایده آل تبدیل کرده است. آسودگی خاطر با خدمات فراوان موجود در باگجیلار، سرمایه گذاران را به خرید آپارتمان در باغجیلار ترغیب می کند. علاوه بر این، بسیاری از آپارتمان‌ها در بلوک‌های آپارتمانی باجیلار نوید زندگی درخشان را می‌دهند، زیرا بر اساس استانداردهای باکیفیت هستند.

 

موقعیت باغجیلار استانبول باگجیلار کجاست؟

Bagcilar در سمت اروپایی استانبول در تقاطع بزرگراه E-5 و بزرگراه TEM قرار دارد. از جنوب با Bahcelievler هم مرز است و از غرب به Kucukcekmece نزدیک است. منطقه باشاکشهیر در شمال غربی خودنمایی می کند، از مرز شرقی خود به گونگورن و از مرز شمالی خود به منطقه اسنلر مشرف است. با نگاهی به موقعیت باگجیلار استانبول در نقشه ترکیه می بینیم که هیچ ساحل دریایی در این منطقه وجود ندارد. بنابراین، به دلیل فرسایش آب و هوا بر روی یک تپه صاف و موج دار گسترش یافته و بین 50 تا 130 متر بالاتر از سطح دریا قرار دارد.

باگجیلار تا میدان تکسیم استانبول چقدر فاصله دارد؟

فاصله بین باغجیلار و تکسیم تقریباً 14 کیلومتر تخمین زده شده است که با عبور از E80 در حدود یک ربع ساعت می توان از باغجیلار به تکسیم با ماشین شخصی رسید. عبور از اتوبوس های عمومی می تواند بیش از نیم ساعت طول بکشد، با اتوبوس عمومی 89C یا T89. زمان را نیز می توان با عبور از خط مترو از میدان Bagcilar و پایین آمدن در ایستگاه Yenikapi و گرفتن خط دیگری از مترو برای رسیدن به یک تقسیم بندی کوتاه کرد.

پیام بگذارید